خانه کلنگی 150 متری کلاردشت


خانه| زمین ویلا کلاردشت| زمین کلاردشت| خانه کلنگی کلاردشت| خانه کلنگی سند دار

خانه کلنگی 150 متری
برند  :
مدل  :
ساخت  : قدیمی
کاربرد:  : خانه کلنگی جهت ساخت آپارتمان یا ویلا
قیمت :9300000 تومان
فروشگاه   اطلاعات املاک کلارسرا   محصولات این فروشنده
ثبت سفارش

مشخصات  خانه کلنگی 150 متری

خانه کلنگی کلاردشت ساخت    قدیمی  با کاربری    خانه کلنگی جهت ساخت آپارتمان یا ویلا
فروش خانه کلنگی در کلاردشت فروش خانه کلنگی با شرایط شرایط ذیل: خانه کلنگی با سند تک برگ آماده انتقال بنام خریدار می باشد. داشتن سند امتیازی برای این خانه می باشد. خانه قدیمی می باشد با این حال مناسب سکونت هست و کف و دیوار و اشپزخانه و حمام بازسازی شده است مساحت زمین 150 متر مساحت بنا حدود 80 متر واحد روی شیب تپه قراردارد و طبق تصویر دارای ویو و منظرگاه جنگل و کوه می باشد. واحد در فاصله نزدیکی از کنار رود رودبارک در کلاردشت واقع شده است و از هوای رودبارک برخوردار است خانه در بافت محلی قرار داد زمین مناسب ساخت ویلا می باشد جهت بازدید و مذاکره فقط متقاضیان غیر بومی پذیرفته می گردند. امکان تامین خانه کلنگی در محله های مختلف کلاردشت فراهم می باشد

فروشنده  اطلاعات املاک کلارسرا

اطلاعات املاک کلارسرا
زمین ویلا در کلاردشت
آپارتمان و خانه کلنگی در کلاردشت
مرکز اینترنتی خرید و فروش املاک کلاردشت
مشاوره خرید زمین و ویلا در کلاردشت
کارگزاری فروش و زمین و ویلا در کلاردشت
مشاوره سرمایه گذاری در زمین و ویلا در کلاردشت

فروش زمین در کلاردشت داخل محدوده با سند ملکی
پذیرش مشاورت خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت
مباشرت خرید زمین و ویلا در کلاردشت
مشاوره سرمایه گذاری در زمین و ویلاهای کلاردشت

کلاردشت بدلیل واقع شدن در نزدیکی تهران و بدلیل داشتن اب و هوای بسیار مطلوب از سویی و برخوردار بودن از ظرفیتهای توسعه پایدار زمینه مناسبی رابرای سرمایه گذاران غیر بومی فراهم نموده است تا خریداران زمین و ویلا توجه ویژه ای به خرید زمین یا ویلا در کلاردشت داشته باشند.
سرمایه گذاری برای خرید ویلا یا زمین در کلاردشت خود موجب رونق ساخت و ساز و توسعه شهر نشینی در کلاردشت دشته و به صورت تاثیر متقابل باعث رشد بازار خرید و فروش ویلا و زمین در کلاردشت می گردد و زمینه را برای سرمایه گذاری مطمئن در کلاردشت فراهم می سازد.
به ارجاع سفارش به ما عنوان مشاور خرید زمین و ویلا در کاردشت شما از خدمات چند مشاور قدیمی و باسابقه به صورت همزمان برخوردار خواهید بود. مشاورین خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت در صورتی می توانند سرویس مناسب به شما بدهند که اشراف کامل به محیط کلاردشت و قوانین و مقررات حاکم بر خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت داشته باشند و بتوانند مناسبترین شرایط را با توجه به سرمایه خرید زمین یا ویلا فراهم نمایند. 
اطلاعات املاک کلارسرا اماده پذیرش پینشهادات فروش زمین و ویلا در کلاردشت می باشد.
نحوه تماس
موبایل: 09127075645
تلفن: 011311
ایمیل: