مغازه سی متری کلاردشت کلاردشت


خانه| زمین ویلا کلاردشت| مغازه و کارگاه کلاردشت| فروش مغازه کلاردشت| مغازه داخل مجتمع

مغازه سی متری کلاردشت
برند  : مجتمع شقایق کلاردشت
مدل  :
ساخت  : نوساز و کلید نخورده
کاربرد:  : مغازه جهت فروش کالاهای لوکس
قیمت :35 میلیون تومان
فروشگاه   اطلاعات املاک کلارسرا   محصولات این فروشنده
ثبت سفارش

مشخصات  مغازه سی متری کلاردشت

فروش مغازه کلاردشت ساخت    نوساز و کلید نخورده  با کاربری    مغازه جهت فروش کالاهای لوکس
فروش مغازه در کلاردشت فروش مغازه سی متری در کلاردشت فروش مغازه در مجتمع تجاری شقایق در کلاردشت یک باب مغازه تجاری در کلاردشت با شریاط ذیل بفروش می رسد مغازه در مجتمع تجاری شقایق بزرگ ترین مجتمع تجاری کلاردشت واقع شده است که بزودی با گشایش مغازه های فعال افتتاح میگردد مغازه در طبقه همکف واقع شده است مغازه دارای سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی می باشد مغازه بدون دکوراسیون دیوار و سقف تحویل می گردد مغازه دارای سند تک برگ برای انتقال قطعی بنام خریدار می باشد مغازه خوش نقشه و دارای دهنه پهن می باشد و مناسب ویترین نمایش بزرگ می باشد. امکان تامین مغازه های با متراژ کمتر وب یشتر نیز فراهم می باشد. جهت بازدی و مشاوره فقط متقاضیان غیر بومی پذیرفته می گردند

فروشنده  اطلاعات املاک کلارسرا

اطلاعات املاک کلارسرا
زمین ویلا در کلاردشت
آپارتمان و خانه کلنگی در کلاردشت
مرکز اینترنتی خرید و فروش املاک کلاردشت
مشاوره خرید زمین و ویلا در کلاردشت
کارگزاری فروش و زمین و ویلا در کلاردشت
مشاوره سرمایه گذاری در زمین و ویلا در کلاردشت

فروش زمین در کلاردشت داخل محدوده با سند ملکی
پذیرش مشاورت خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت
مباشرت خرید زمین و ویلا در کلاردشت
مشاوره سرمایه گذاری در زمین و ویلاهای کلاردشت

کلاردشت بدلیل واقع شدن در نزدیکی تهران و بدلیل داشتن اب و هوای بسیار مطلوب از سویی و برخوردار بودن از ظرفیتهای توسعه پایدار زمینه مناسبی رابرای سرمایه گذاران غیر بومی فراهم نموده است تا خریداران زمین و ویلا توجه ویژه ای به خرید زمین یا ویلا در کلاردشت داشته باشند.
سرمایه گذاری برای خرید ویلا یا زمین در کلاردشت خود موجب رونق ساخت و ساز و توسعه شهر نشینی در کلاردشت دشته و به صورت تاثیر متقابل باعث رشد بازار خرید و فروش ویلا و زمین در کلاردشت می گردد و زمینه را برای سرمایه گذاری مطمئن در کلاردشت فراهم می سازد.
به ارجاع سفارش به ما عنوان مشاور خرید زمین و ویلا در کاردشت شما از خدمات چند مشاور قدیمی و باسابقه به صورت همزمان برخوردار خواهید بود. مشاورین خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت در صورتی می توانند سرویس مناسب به شما بدهند که اشراف کامل به محیط کلاردشت و قوانین و مقررات حاکم بر خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت داشته باشند و بتوانند مناسبترین شرایط را با توجه به سرمایه خرید زمین یا ویلا فراهم نمایند. 
اطلاعات املاک کلارسرا اماده پذیرش پینشهادات فروش زمین و ویلا در کلاردشت می باشد.
نحوه تماس
موبایل: 09127075645
تلفن: 011311
ایمیل: