آپارتمان 75 متری با سند کلاردشت


خانه| زمین ویلا کلاردشت| آپارتمان کلاردشت| فروش آپارتمان کلاردشت| آپارتمان مسکونی

آپارتمان 75 متری با سند
برند  :
مدل  :
ساخت  : نوساز
کاربرد:  : آپارتمان جهت سکونت
قیمت :هجده و نیم میلیون تومان
فروشگاه   اطلاعات املاک کلارسرا   محصولات این فروشنده
ثبت سفارش

مشخصات  آپارتمان 75 متری با سند

فروش آپارتمان کلاردشت ساخت    نوساز  با کاربری    آپارتمان جهت سکونت
فروش آپارتمان دوخوابه در کلاردشت فروش آپارتمان نوساز در کلاردشت فروش آپارتمان نوساز با سند تک برگ یک واحد آپارتمان با مشخصات زیر آماده واگذاری می باشد. آپارتمان واقع در کلاردشت آپارتمان با ویوی دایمی و شمرف به جنگل های شمال و شرق می باشد آپارتمان دوخوابه آپارتمان با متراژ 75 متر آپارتمان نوساز است و کلید نخورده حمام و توالت مستقل دارد و شامل توالت فرنگی در حمام آپارتمانی واقع در طبقه سوم می باشد مجتمع دارای آسانسور و شوفاژخانه می باشد آپارتمان دارای پارکینگ می باشد تجهزیات اشپزخانه بعد از قرارداد نصب و تحویل می گردد و خریدار می تواند سلیقه خود را هم بکار ببرد جهت آپارتمان شمای شرقی نورگیری عالی و آفتاب تا عصر نمای آپارتمان سنگ گرانیت موقعیت: آپارتمان در محله خلوت قراردارد و ضمن داشتن هوای خنک و خوب به مرکز شهر هم دسترسی نزدیک دارد امکان تامین آپارتمان با متراژ بالاتر هم هست جهت بازدید فقط متقاضیان غیر بومی پذیرفته می شوند. سرویس به همکاران مشاور در صورت معرفی خریدار بلا مانع می باشد. آپارتمانهای زیر هم در کلاردشت قابل تامین می باشند آپارتمان نو ساز در کلاردشت با متراژ 90 متر و با سند تک برگ آپارتمان نو ساز در کلاردشت با متراژ 110 متر و با سند تک برگ آپارتمان سه سال ساخت در کلاردشت با متراژ 80 متر و با پایان کار و مجوز ساخت و بنچاق مادر آپارتمان 12 ساله در کلاردشت با سند تک برگ با مشاعات وسیع خانه قدیمی در کلاردشت با مساحت زمین 180 متر و بنا 80 متر در نزدیکی رودخانه

فروشنده  اطلاعات املاک کلارسرا

اطلاعات املاک کلارسرا
زمین ویلا در کلاردشت
آپارتمان و خانه کلنگی در کلاردشت
مرکز اینترنتی خرید و فروش املاک کلاردشت
مشاوره خرید زمین و ویلا در کلاردشت
کارگزاری فروش و زمین و ویلا در کلاردشت
مشاوره سرمایه گذاری در زمین و ویلا در کلاردشت

فروش زمین در کلاردشت داخل محدوده با سند ملکی
پذیرش مشاورت خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت
مباشرت خرید زمین و ویلا در کلاردشت
مشاوره سرمایه گذاری در زمین و ویلاهای کلاردشت

کلاردشت بدلیل واقع شدن در نزدیکی تهران و بدلیل داشتن اب و هوای بسیار مطلوب از سویی و برخوردار بودن از ظرفیتهای توسعه پایدار زمینه مناسبی رابرای سرمایه گذاران غیر بومی فراهم نموده است تا خریداران زمین و ویلا توجه ویژه ای به خرید زمین یا ویلا در کلاردشت داشته باشند.
سرمایه گذاری برای خرید ویلا یا زمین در کلاردشت خود موجب رونق ساخت و ساز و توسعه شهر نشینی در کلاردشت دشته و به صورت تاثیر متقابل باعث رشد بازار خرید و فروش ویلا و زمین در کلاردشت می گردد و زمینه را برای سرمایه گذاری مطمئن در کلاردشت فراهم می سازد.
به ارجاع سفارش به ما عنوان مشاور خرید زمین و ویلا در کاردشت شما از خدمات چند مشاور قدیمی و باسابقه به صورت همزمان برخوردار خواهید بود. مشاورین خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت در صورتی می توانند سرویس مناسب به شما بدهند که اشراف کامل به محیط کلاردشت و قوانین و مقررات حاکم بر خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت داشته باشند و بتوانند مناسبترین شرایط را با توجه به سرمایه خرید زمین یا ویلا فراهم نمایند. 
اطلاعات املاک کلارسرا اماده پذیرش پینشهادات فروش زمین و ویلا در کلاردشت می باشد.
نحوه تماس
موبایل: 09127075645
تلفن: 011311
ایمیل: