فروشگاه اينترنتی کلارسرا
در باره فروشگاه کلارسرا
نیازمندیهای کلاردشت

مركز خريد اينترنتی کلاردشت با هدف ارائه يك سرويس جديد راه اندازی شده است.
نیازمندیهای کلاردشت
نیازمندیهای کلاردشت  جهت  ارایه کلیه نیازها و تقاضاهای روزمره مردم کلارشت  از یک سو و معرفی کلیه خدمات و مشاغل و پزشکان و رستورانها و فروشگاه های کلاردشت از سوی دیگر می باشد.
خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت، ارایع خدمکات پزشکی و دندانپزشکی در کلاردشت، خدمات ساختمانی و مصالح ساختمانی در کلاردشت، لوازم منزل و آشپزخانه در کلاردشت، رستورانها ، فروشگاه های موادر خوراکی و لبنی و گوشتی در کلاردشت، استخدام باغبان و کارگزار و کارمند در کلاردشت، تعمیر لوازم برقی و صورتی و تصویری در کلاردشت

فروشگاه های عضو کلارسرا می توانند خدمات و محصولات خود را به صورت آنلاین ارایه نموده و به صورت انلاین سفارش دریافت نمایند.
 در فروشگاه اینرتنتی کلارسرا این امکان فراهم گشته است تا ساکنین کلاردشت بتوانند پس از رويت محصولات و خدمات مورد نیاز خود سفارش خود را به صورت انلاین اعلام نمایند و جهت دریافت سفارش به صورت حضوری یا غیر حضوری اقدام نمایند.
مزيت ديگر اين سرويس پشتيبانی فروشگاه های عضو از خدمات ارائه شده به مشتريان می باشد به صورتی كه مشتری بدون نگرانی از تعويض يا عودت اقدام به خريد آنلاين از فروشگاه کلارسرا بنمايند.

مزيت ديگر تنوع خدمات و محصولات ارائه شده در مركز خريد آنلاين کلارسرا می باشد و شما همه نيازهای خود را می توانيد به سهولت چه به صورت حضوری و چه به صورت اينترنتی  تهيه نماييد.

بدينوسيله شما خريداران محترم را دعوت می نماييم از فروشگاه ها و محصولات و خدمات ارائه شده در فروشگاه آنلاين کلارسرا بازدید و با انتخاب و سفارش آنلاین در وقت و هزينه خود صرفه جویی نماييد.  

حضور  شما را در مركز خريد اينترنتی کلاردشت گرامی می داريم.

نحوه خريد در فروشگاه آنلاين کلارسرا

از حضور شما در مركز خريد آنلاين کلاردشت خرسنديم.
خريد آنلاين :
براي خريد آنلاين از مركز خريد کلاردشت نياز به عضويت نيست و خيل‍ی ساده از فروشگهاهای مختلف كالاهای مورد نظر خود را انتخاب نموده و وجه آنرا كارت به كارت كرده و شماره پرداخت و آدرس و تلفن خود را وارد نماييد.
سفارش شما ظرف يك روز از تاریخ سفارش به آدرس شما ارسال می گردد
خريد حضوری :
شما امكان داريد با رويت و انتخاب محصول مورد نظر خريد خود را ثبت نموده و سپس اقدام به خريد حضوری نماييد
با ارائه شماره بن خريد شما از 2 درصد تخفيف خريد برخوردار مي گرديد
:خريد آنلاين مستقيم از خود فروشگاه های عضو 
شما امكان خريد مستقيم وآنلاين از فروشگاههای معرفی شده در مركز خريد کلاردشت را داريد
حسن اين بخش اين است كه شما مي توانيد يك بار از فروشگاههای عضو کلارسرا ديدن نموده و با اطمينان از كيفيت محصولات عرضه شده اقدام به خريد آنلاين و مستقيم از همان فروشگاه نموده و وجه پرداخت شده مستقيما به حساب فروشگاه واريز مي گردد

مزايای خريد از طريق فروشگاه آنلاين کلاردشت

مزايای خريد از طريق فروشگاه آنلاين کلاردشت
صرفه جويی در وقت 
انتخاب بهتر 
بدليل اينكه شما می توانيد با حوصله و در منزل خود محصولات مختلف را انتخاب و مقايسه نموده و سپس اقدام به خريد حضوری يا آنلاين نماييد
صرفه جويی در هزينه رفت و آمد
اشتراك در باشگاه خريد کلارسرا و برخورداری از تخفيف ها
دريافت هدايا از فروشگاه های عضو